aktualne oferty pracy: 315
Szukaj ofert pracy

Production Area Leader

Urgent

Twoja przyszła Firma

Jeśli poszukujesz pracy pełnej wyzwań, chcesz brać udział w procesie tworzenia i rozwijania międzynarodowej organizacji – ta praca jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy motoryzacyjnej produkującej podzespoły dla branży motoryzacyjnej, poszukujemy doświadczonych i samodzielnych osób na stanowisko: Production Area Leader.

Zadania:
• zarządzanie zespołem pracowników (około 100 osób), zapewnienie przestrzegania przepisów prawa pracy, BHP, instrukcji i wytycznych dotyczących standardów firmy, rekrutacja, oceny pracownicze, zapewnienie komunikacji wewnętrznej związanej z działalnością firmy
• koordynowanie i zarządzanie procesem produkcyjnym: realizacja planu produkcyjnego, kontrola wydajności i jakości produkcji, monitorowanie sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych, zlecenie i przeprowadzanie prób produkcyjnych, monitorowanie przepływu materiałów, opracowanie planu działania w przypadku awarii poprzez dywersyfikację produkcji
• prowadzenie bieżącej dokumentacji produkcyjnej oraz przygotowania raportów, analiza zakłóceń procesu produkcyjnego
• zarządzanie kosztami: współudział w planowaniu budżetu, monitoring kosztów produkcyjnych
• zarządzanie pracami serwisowymi: analiza awarii, ustalanie przyczyn, działania prewencyjne, ścisła współpraca z działem utrzymania ruchu
• organizacja działań optymalizacyjnych dotyczących obszaru produkcyjnego
• promowanie i egzekwowanie kultury stałego doskonalenia pracy i procesów, pod kątem osiągania wysokich wyników i efektywności.

Nasz Klient zapewnia:
• Umowę o pracę
• Atrakcyjne zasadnicze wynagrodzenie
• Samochód służbowy
• Pracę w rodzinnej firmie
• Ubezpieczenie grupowe
• Prywatną opiekę medyczną
• Możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowej firmy automotive
• Realny wpływ na rozwój projektów

U Kandydatów zwracamy uwagę na:
• wykształcenie wyższe techniczne
• kilkuletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej
• praktyczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym
• nastawienie na rozwiązywanie problemów / zadań wspólnie z zespołem oraz umiejętność dzielenia się wiedzą
• znajomość procesów produkcyjnych (dodatkowym atutem będzie znajomość maszyn CNC),
• wiedzę na temat podstaw budowy maszyn, instalacji przemysłowych; umiejętność czytania dokumentacji technicznej
• wiedzę dotyczącą zasad Lean Manufacturing, szczególnie TPM
• dobrą znajomość MS Office (Excel)
• znajomość SAP
• umiejętności analityczne, praca z danymi, analiza i wyciąganie wniosków, przygotowywanie raportów
• znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
• samodzielność w podejmowanych działaniach,
• nastawienie na osiąganie wyników, umiejętność pracy pod presją czasu

Lokalizacja

woj. opolskie

Agnieszka Nowak